FLUORESCENCES ANALIZATORS

Artikuls: 24600
Cena:
2117,50 €
Daudzums:
- +

Apraksts

FLUORESCENCES ANALIZATORS

Fluorescences imūnanalīzes analizators ir analizators, kas balstīts uz fluorescences noteikšanu, kas emitēta imūntesta laikā ar antigēna un antivielu mijiedarbību.Analizators ir paredzēts, lai nodrošinātu kvantitatīvus vai kvalitatīvus testa rezultātus, pārbaudot cilvēku paraugus ar īpašām in vitro diagnostikas testa vienībām.Tas piedāvā augstas precizitātes, spēcīgas stabilitātes un ātru rezultātu priekšrocības.Testus var analizēt, izvēloties ātrās pārbaudes režīmu vai standarta testa režīmu.

Ātrās pārbaudes režīmsTesta kasetes inkubācija tiek veikta ārpus analizatora.To sauc arī par “pakešu režīmu”, jo vienā partijā var veikt vairākus testus, negaidot viena testa inkubācijas pabeigšanu pēc otra.

Standarta testa režīmsTesta kasetes inkubācija tiek veikta analizatora iekšpusē. To sauc arī par “vienotās pārbaudes režīmu”, kad kasete ir ievietota pēc parauga pievienošanas, sākas atpakaļskaitīšana un lietotājs var doties prom, jo rezultāti būs automātiski pieejami pēc inkubācijas perioda.

Analizatoram ir nepieciešama ārēja programmatūras lejupielāde, kas ļauj augšupielādēt un saglabāt testa ierakstus uz Windows balstītas sistēmas personālajiem datoriem, ja tas ir savienots ar USB kabeli.

Tikai profesionālām laboratorijām.Lietotājiem pārslēdzama iekšējā programmatūra GB, FR, IT, ES, PT, DE.Komplektā ar QC ID karti, kvalitātes kontroles standarta kasete, iebūvētu akumulatoru, USB kabeli un daudzvalodu rokasgrāmatu

Tehniskās specifikācijas

Analizatora tehniskās specifikācijas Princips: Fluorescences imūntests

Testa formāts: kasete Paraugs: urīns/plazma/serums/visa asinis/uztriepe

Atklāšanas veids: kvantitatīvs vai kvalitatīvs

Lasīšanas laiks: < 10 sekundes

Displejs: 4,3 collu LCD skārienekrāns

Atmiņa: 4000 ierakstu

Savienojumi: RS232, USB ports, Bluetooth

Saderība: ar Windows saderīga patentēta programma

Iebūvētais akumulators: atkārtoti uzlādējams litija jonu akumulators NCR 18650B (MH12210)

Uzlādes laiks: 3-8 stundas

Barošanas avots: 2*3400 mAh

Izmērs: 220x100x75 mmSvars: < 1,5 kg

 

Uzrakstiet savu atsauksmi
*
*
  • Poor
  • Good
Jūs nesen apskatījāt